Údržbář / elektrikář - provozní zámečníci, údržbáři, Teplice

Výroba a provoz / Údržbář / elektrikář - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Mark2 Corporation Czech a.s.

Místo pracoviště Srbická 464, Teplice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář / elektrikář - provozní zámečníci, údržbáři (Srbická 464, Teplice)

Náplň práce:
celková správa a údržba nemovitostí, práce ve výškách, kontrola technologií, drobná administrativní činnost, občasná údržba zeleně

Požadavky:
latné osvědčení Vyhl.50/78 Sb., min § 6, znalost drobných prací ve stavebnictví, zámečnictví a elektrotechnice, výpis z trestního rejstříku, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, manuální zručnost

Nástup možný ihned

Nabízíme:
Mzdu 27 000 Kč + odměny až 3 000 Kč, Odborná školení v rámci společnosti, Pracovní poměr na dobu neurčitou, Práci ve 12 h směnách od pondělí do neděle, Příspěvek na stravování, MultiSport kartu, Kompletní uniformu a příspěvek na obuv, Možnost profesního růstu, Zvýhodněné volání O2

Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Mark2 Corporation Czech a.s.

Mark2 Corporation Czech a.s.
Srbická 464
Teplice
41510
IČO: 25719751
aktualizováno před asi rokem