Údržbář - elektrikář - stavební a provozní elektrikáři, Domaželice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Údržbář - elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Společnost MESAVERDE s.r.o.

Místo pracoviště Domaželice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář - elektrikář - stavební a provozní elektrikáři (Domaželice)

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
preventivní údržba výrobních zařízení; instalace nových zařízení; práce s nářadím, různé opravy v provozu; práce s počítačovými systémy pro obsluhu strojů; elektrikářské práce

Požadujeme:
minimálně SOU vzdělání technického směru; orientaci v elektrotechnice a mechanice; platnou vyhlášku 50/1978 sb., § 5 a výše; manuální zručnost

Nabízíme:
prémie a osobní ohodnocení

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (07,30 - 14,00hod.) na čísle 703 121 676 - paní Jana Mikulášková

Informace o společnosti MESAVERDE s.r.o.

MESAVERDE s.r.o.

Domaželice

IČO: 4451317
aktualizováno před asi 3 roky