Údržbář formového materiálu - leštiči nástrojů a kovů, Duchcov

Výroba a provoz, Služby / Údržbář formového materiálu - leštiči nástrojů a kovů

Společnost VITRABLOK, s.r.o.

Místo pracoviště Bílinská 782, Duchcov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář formového materiálu - leštiči nástrojů a kovů (Bílinská 782, Duchcov)

Pracovní náplň:
o třídění formového materiálu na opravu a leštění
o pískování, tryskání a leštení formového materiálu
o obsluha chromovací linky a zneškodňovací stanice
Požadavky:
o vyučení v technických oborech výhdou
o manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
o ochota učit se novým věcem
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování 2600Kč/měsíčně, 13. plat, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity

Informace o společnosti VITRABLOK, s.r.o.

VITRABLOK, s.r.o.
Bílinská 782
Duchcov
41901
IČO: 6494315
aktualizováno před 4 dny

Odpověď na pracovní pozici Údržbář formového materiálu - leštiči nástrojů a kovů

Bílinská 782 782
Duchcov