Údržbář/ka - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor, Letohrad

Výroba a provoz / Údržbář/ka - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Společnost SV metal spol. s r.o.

Místo pracoviště Orlice 292, Letohrad
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 - 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář/ka - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (Orlice 292, Letohrad)

Nástup možný ihned

Náplň práce: údržba a správa objektů, strojů a zařízení, řešení příčin poruch strojů a zařízení.

Požadavky: spolehlivost, pravidelnou docházku, samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly.

Nabízíme: jednosměnný provoz, pravidelná pracovní doba 06:00-14:00 hod., volné víkendy, přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání, neformální atmosféra na pracovišti, absolventy rádi zaučíme.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti SV metal spol. s r.o.

SV metal spol. s r.o.
Orlice 292
Letohrad
56151
IČO: 25257366
aktualizováno před asi 2 roky