Údržbář - mechanik - elektrikář - mechanici a opraváři obráběcích strojů, Turnov

Výroba a provoz / Údržbář - mechanik - elektrikář - mechanici a opraváři obráběcích strojů

Společnost SFS Group CZ s.r.o.

Místo pracoviště Vesecko 500, Turnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář - mechanik - elektrikář - mechanici a opraváři obráběcích strojů (Vesecko 500, Turnov)

Pracovní náplň:
Údržba a opravy výrobních strojů
Identifikace poruch zařízení a jejich odstranění
Spolupráce s externími poskytovateli oprav
Evidence a zajišťování náhradních dílů
Evidence technických dat údržby
Instalace a zlepšování nových výrobních zařízení

Požadované zkušenosti :
Praxe v na obdobné pozici, provádění oprav
Technické myšlení a manuální zručnost
Základní znalosti a využití PC
Platná vyhláška č. 50/78 Sb. § 6, 7 výhodou

Roční odměny, příspěvky na stravování, stabilní zázemí švýcarské společnosti, nástup možný ihned, příspěvek na penzijní pojištění, 23 dní dovolené, věrnostní odměny, odměna za doporučení zaměstnance

kontakt: telefonicky pondělí-pátek 9.00 -15.00
e-mailem
osobně: pondělí - čtvrtek 8,00 - 14,00, Vesecko 500, 511 01 Turnov

Informace o společnosti SFS Group CZ s.r.o.

SFS Group CZ s.r.o.
Vesecko 500
Turnov
51101
IČO: 64827593
aktualizováno před více než 2 roky