Údržbář - provozní zámečníci, údržbáři, Olomouc

Výroba a provoz / Údržbář - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Metropolitní kapitula u svatého Václava v Olomouci

Místo pracoviště Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář - provozní zámečníci, údržbáři (Olomouc)

Požadujeme:
- manuální zručnost
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- trestní bezúhonnost
- orientace v církevním prostředí výhodou
- vyhláška 250/2021 Sb. výhodou
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň náplň:
- údržba nemovitosti
- drobné zámečnické a stavební práce
- kontrola a prevence poruch
- úklid a údržba venkovních prostor
- výkon práce Olomouc a okolí

Nabízíme:
- práce na HPP
- dovolená 25 dnů
- služební telefon
- příspěvek na stravování a další benefity

Pracovní doba pondělí až pátek - ranní směna
Nástup možný ihned

Strukturovaný životopis zasílejte na

Informace o společnosti Metropolitní kapitula u svatého Václava v Olomouci

Metropolitní kapitula u svatého Václava v Olomouci

Olomouc

IČO: 60799358
aktualizováno před 7 měsíci