Údržbář - provozní zámečníci, údržbáři, Liberec

Výroba a provoz / Údržbář - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost TEMPERATIOR s.r.o.

Místo pracoviště Kociánova 453, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 33 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář - provozní zámečníci, údržbáři (Kociánova 453, Liberec)

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
zajištění údržby a provádění oprav zařízení v chemickém průmyslu
důkladná pravidelná údržba strojů a mechanického zařízení
řešení havarijních stavů technických a technologických zařízení
Odborné požadavky:
OU/SOU v řemeslném oboru
praxe v oboru výhodou
znalost čerpací techniky a mechanických zařízení výhodou
Všeobecné požadavky:
technické, řemeslné znalosti a manuální zručnost
dodržování BOZP a OŽP
vysoká zodpovědnost, schopnost řešit samostatně úkoly, profesionální přístup při havárii
loajalita
trestní bezúhonnost
práce na směnný provoz
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr
zajímavou práci v moderním chemickém provoze
zaměstnanecké výhody
Požadovaný nástup:
dohodou
Místo výkonu práce:
Výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail:

Informace o společnosti TEMPERATIOR s.r.o.

TEMPERATIOR s.r.o.
Kociánova 453
Liberec
46006
IČO: 27881369
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Údržbář - provozní zámečníci, údržbáři