Udržbář - provozní zámečníci, údržbáři,

Výroba a provoz / Udržbář - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost FVE Vrcovice, s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště FVE Vrcovice, s.r.o. - fotovoltaická elektrárna Vrcovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 10 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Udržbář - provozní zámečníci, údržbáři (FVE Vrcovice, s.r.o. - fotovoltaická elektrárna Vrcovice)

DPP
Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné
Náplň práce: BĚŽNÉ ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE NA FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNĚ
Požadavky na zaměstnance. VLASTNÍ VOZIDLO PLATÍME CESTOVNÉ
První kontakt: Korbel Zdeněk, tel.: 608 350 082 8:00 - 16:00
KLIDNÁ NENÁROČNÁ PRÁCE

Informace o společnosti FVE Vrcovice, s.r.o.

FVE Vrcovice, s.r.o.

IČO: 28114671
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Udržbář - provozní zámečníci, údržbáři

FVE Vrcovice
s.r.o. - fotovoltaická elektrárna Vrcovice