Údržbář-řidič - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor, Havířov

Výroba a provoz / Údržbář-řidič - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Společnost Benjamín, příspěvková organizace

Místo pracoviště Moskevská 1588, Havířov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 750 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář-řidič - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor (Moskevská 1588, Havířov)

Náplň práce: Řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel, jejichž největší přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg, běžné domovnické práce, obsluha vytápění a jednoduší údržba celých objektů a jejich zařízení, odvoz dětí do a ze školy.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, spolehlivost. Osobní předpoklady- empatie, schopnost vnímat potřeby lidí se zdrav. postižením, Nabízíme smysluplnou práci, stabilní pracovní prostředí.

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: Uzávěrka příjmu životopisů do 30. 4. 2024. Vybraní uchazeči budou kontaktováni na emailem

Informace o společnosti Benjamín, příspěvková organizace

Benjamín, příspěvková organizace
Moskevská 1588
Havířov
73601
IČO: 847461
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Údržbář-řidič - pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor