Údržbář s náborovým příspěvkem 40.000,- kč - provozní zámečníci, údržbáři, Chřibská

Výroba a provoz / Údržbář s náborovým příspěvkem 40.000,- kč - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost AMANN s.r.o.

Místo pracoviště Dolní Chřibská 170, Chřibská
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 34 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář s náborovým příspěvkem 40.000,- kč - provozní zámečníci, údržbáři (Dolní Chřibská 170, Chřibská)

Klíčové úkoly:
" Oprava a údržba veškerých zařízení firmy.
" Zabezpečuje pravidelné čištění zařízení.

Náplň práce:
" Provádí zámečnické práce dle dispozic nadřízeného.
" Zabezpečuje výrobu tepelné energie pro výrobní a provozní potřeby.
" Zabezpečuje úpravu technologické vody.
" Zajišťuje chod svěřených agregátů v souladu s ekologickými předpisy.
" Obsluhuje ČOV.
" Řídí se dalšími příkazy a nařízeními nadřízeného pracovníka.
" Dodržuje bezpečnostní, ekologické a požární předpisy.

Požadujeme:
" Zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost.
" Manuální zručnost a pozitivní přístup k zadaným úkolům.
" Týmovou spolupráci a chuť učit se novým věcem.
" Střední odborné vzdělání s výučním listem v technickém oboru výhodou.
" Svářecí průkaz na elektrodu, plamen a TIG výhodou.
" Praxe na podobné pozici výhodou.
" ŘP skupiny B, výhodou je včetně ŘP na motorové VZV.

Nabízíme:
" Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti.
" Pracovní poměr nejprve na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
" Velmi dobré pracovní prostředí a podmínky.
" Odpovídající platové ohodnocení.
" Po 1 roce pracovního poměru 4 dny sick days a příspěvek na penzijní připojištění

Nástup možný ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky.

Nabízíme: Po 1 roce pracovního poměru 4 dny sick days a příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt: telefonicky v době 7:00 - 15:30 hod., příp. e-mailem (zaslání životopisu)

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti AMANN s.r.o.

AMANN s.r.o.
Dolní Chřibská 170
Chřibská
40744
IČO: 47283416
aktualizováno před 9 měsíci