Údržbář - stavební údržbáři budov, Zbiroh

Stavebnictví / Údržbář - stavební údržbáři budov

Společnost Agentura NKL s.r.o.

Místo pracoviště Zámek 1, Zbiroh
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 320 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář - stavební údržbáři budov (Zámek 1, Zbiroh)

Pracoviště: zámek Zbiroh
Náplň práce: drobné zednické, tesařské práce
Požadavky: vzdělání základní, manuální zručnost, řidičský průkaz, spolehlivost, časová flexibilita
Nabízíme: platové ohodnocení od 19.320,- Kč, ubytování, stravování
Kontakt: Aleš Šnóbl, tel.: 723 683 627, e-mail: kontakt lze realizovat telefonicky a osobně v době od PO-PÁ od 10:00-16:00 hod. nebo e-mailem. Prvotní kontakt doporučujeme domluvit telefonicky..

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Ubytování

Informace o společnosti Agentura NKL s.r.o.

Agentura NKL s.r.o.
Zámek 1
Zbiroh
33808
IČO: 61504823
aktualizováno před více než 3 roky