Údržbář - stavební údržbáři budov a inženýrských děl, Radošovice

Stavebnictví / Údržbář - stavební údržbáři budov a inženýrských děl

Společnost BISO - Keibel s.r.o.

Místo pracoviště Radošovice 147, Radošovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 150 - 170 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář - stavební údržbáři budov a inženýrských děl (Radošovice 147, Radošovice)

POŽADUJEME:
- min. vzdělání SOU
- základní znalost či dovednost s PC (velkou výhodou)
- svářečský průkaz výhodou
- instalatérství, zámečnictví a zedničina
- řidičský průkaz sk. B
- fyzická zdatnost, manuální zručnost
- samostatnost
- platná vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a nebo 50/1978 Sb. § 6 do 1.000V - velkou výhodou
Náplň práce:
- kontrola a pravidelná údržba zařízení budov
- preventivní prohlídky a jejich evidence
- zajištění odstraňování závad na zařízeních
- práce na budovách, strojích
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
ZAMĚSTNANCKÉ VÝHODY:
5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování (obědy,stravenky); příspěvek na penzijní připojištění; firemní i životní jubilea, příspěvek za odpolední směnu; doprava na ranní směnu zajištěna ze Strakonic; firemní vzdělávání apod.
KONTAKT: telefonicky v době od 6-14 hod. PO-PÁ, Horejšová Lucie, tel.: 383312534, 603274006, nebo e-mail:

Informace o společnosti BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.
Radošovice 147
Radošovice
38601
IČO: 42384028
aktualizováno před téměř 3 roky