Údržbář / údržbářka - elektrikář / elektrikář - stavební a provozní elektrikáři, Lično

Stavebnictví, Výroba a provoz / Údržbář / údržbářka - elektrikář / elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Společnost BEAS, a.s.

Místo pracoviště Lično 16, Lično
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář / údržbářka - elektrikář / elektrikář - stavební a provozní elektrikáři (Lično 16, Lično)

Kontakt zasláním profesního životopisu na e-mail

Požadavky:
- vyučení v oboru elektro, platná zkouška dle vyhlášky 50/78 Sb. min. §6
- časová flexibilita
- řidičský průkaz skupiny B
- manuální zručnost, spolehlivost
- praxe na údržbě strojů a el. zařízení výhodou.
Náplň práce:
- údržba a opravy technického zařízení pekárny
- odstraňování závad na elektrickém a strojním zařízení
- preventivní údržba na zařízení.
Pracovní doba:
- 2 týdny ranní směna od 6 hodin do 14 hodin
- 1 týden noční směna od 19 hodin do 3 hodin (při noční směně hrazená pohotovost).
Nabízíme:
- nástupní mzda od 40 tis. Kč včetně stravenkového paušálu
- po zapracování další příplatky a benefity
- roční bonusy a další zaměstnanecké výhody.

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti BEAS, a.s.

BEAS, a.s.
Lično 16
Lično
51735
IČO: 15061205
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Údržbář / údržbářka - elektrikář / elektrikář - stavební a provozní elektrikáři