Údržbář / údržbářka - provozní elektromechanici, Kněžnice

Výroba a provoz / Údržbář / údržbářka - provozní elektromechanici

Společnost TECMAPLAST CZ, s.r.o.

Místo pracoviště 125, Kněžnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář / údržbářka - provozní elektromechanici ( 125, Kněžnice)

Náplň práce:
- provádění běžných oprav strojů a zařízení
- provádění běžné a preventivní údržby strojů a zařízení
- opravy elektrických strojů a zařízení
- čtení a použití technických podkladů
- provádění funkčních zkoušek
- diagnostika závad a jejich odstraňování
- evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce a oprav
- základní údržba budov
Požadujeme:
- SOU - technický obor
- manuální zručnost
- ochota pracovat a učit se novým věcem
- platný řidičský průkaz skupiny B
- orientace v technické dokumentaci a normách
- ochota pracovat ve směnném režimu
- vyhláška č. 50 o odborné způsobilosti v elektrotechnice - min. §5
- vazačský a jeřábnický průkaz, řidičský průkaz el. vozíku - výhodou
Nabízíme:
- zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný ihned
- možnost profesního i osobního růstu

Výhody:
stravenkový paušál, týden dovolené navíc

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Informace o společnosti TECMAPLAST CZ, s.r.o.

TECMAPLAST CZ, s.r.o.
125
Kněžnice

IČO: 25916262
aktualizováno před 12 měsíci