Údržbář ve výrobě - mechanici a opraváři nákladních automobilů, Zákupy

Výroba a provoz, Služby / Údržbář ve výrobě - mechanici a opraváři nákladních automobilů

Společnost PALETY ZAVŘEL s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 288, Zákupy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář ve výrobě - mechanici a opraváři nákladních automobilů (Nádražní 288, Zákupy)

Náplň práce:
- údržba a opravy strojů, motorových vozidel
- zodpovědnost za zařízení ve výrobě , vozidla
- drobné opravy a svařovací práce
- evidence a nákup náhradních dílů
Požadujeme
- SOU/SŠ
- ochota pracovat
- aktivní přístup k práci
- oprávnění na řízení VZV
- údržba strojního zařízení, vozidel
- znalost svařování, praxe
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- samostatnost, pracovitost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost
Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- vysoké prémie za funkčnost strojů ve výrobě, které funguji plynule bez prostojů výroby
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hod.

Informace o společnosti PALETY ZAVŘEL s.r.o.

PALETY ZAVŘEL s.r.o.
Nádražní 288
Zákupy
47123
IČO: 6906842
aktualizováno před asi 2 roky