Údržbář - zámečník - provozní zámečníci, údržbáři, Řepov

Výroba a provoz / Údržbář - zámečník - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost ITW PRONOVIA, s.r.o.

Místo pracoviště Řepov 184, Řepov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář - zámečník - provozní zámečníci, údržbáři (Řepov 184, Řepov)

NÁPLŇ PRÁCE:
- Údržba a oprava zařízení technické obsluhy výroby
- Udržování přípravků
- Provoz úpravny vody, kompresorové stanice, plynové kotelny
- Plánovitá údržba strojů a zařízení (vč. mazací služby), péče o investiční majetek
- Univerzální opravárenská činnost
- Přesuny, skladování a likvidace hmotného investičního majetku
- Převzetí strojů (překontrolování celkového pořádku okolí stroje, vybavení pracoviště platnou výrobní dokumentací, prověření vybavení pracoviště předepsanými měřidly, vyplnění předepsaného záznamu parametrů dle výrobního předpisu do kontrolní karty)
- Provedení a řádné zapsání denních a týdenních úkolů dle „Plánu preventivní údržby stroje“
- Úklid výrobního zařízení a pracoviště
- Provedení úkonů dle plánu preventivní údržby výrobního zařízení.

POŽADUJEME:
- Ukončené vzdělání technického zaměření
- Praxe na obdobné pozici
- Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu
- Schopnost udržovat pořádek a čistotu

NABÍZÍME:
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené, bonus neabsence
- Roční bonus
- Příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
- Náborový příspěvek 5.000,-Kč splatný po zkušební době

TERMÍN NÁSTUPU: dohodou

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Řepov - Mladá Boleslav

Informace o společnosti ITW PRONOVIA, s.r.o.

ITW PRONOVIA, s.r.o.
Řepov 184
Řepov
29301
IČO: 46965823
aktualizováno před asi 4 roky