Údržbáři - elektromechanici - provozní elektromechanici, Dobříš

Výroba a provoz / Údržbáři - elektromechanici - provozní elektromechanici

Společnost Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Místo pracoviště Dobříš
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 34 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbáři - elektromechanici - provozní elektromechanici (Dobříš)

Pozice: Údržbáři - elektromechanici
OC
Kontakt: Schneiderová Tereza, tel.: 722 169 521, e-mail:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-čt 9:00 - 15:00, pá 9:00 - 12:00 hod.
Náplň práce:
Realizace preventivní údržby na elektrických a jiných zařízeních
Zajišťuje opravy na elektrických a jiných zařízeních
Zodpovídá za vlastní bezpečnost a udržování bezpečného pracovního prostředí
Udržuje vysokou kvalitu své práce a svého týmu
Požadujeme:
- pečlivost, zodpovědný přistup
- osvědčení na elektrických zařízeních podle NV č. 194/2022 Sb. §6
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup od 27.2.2024. Mzda: 34 000,- Kč
Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš, Dobříš

Informace o společnosti Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Dobříš

IČO: 26489201
aktualizováno před 21 dny

Odpověď na pracovní pozici Údržbáři - elektromechanici - provozní elektromechanici