Údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři, Sedlčany

Výroba a provoz / Údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Primagra, a.s.

Místo pracoviště Na Červeném Hrádku 910, Sedlčany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři (Na Červeném Hrádku 910, Sedlčany)

Pozice: údržbáři
Náplň práce:
o seřizování a údržba technologických zařízení, opravy strojů

Požadujeme:
- technické nebo zemědělské vzdělání
- řidičský průkaz sk. B
- obsluha VZV, svářečský průkaz
Zaměstnanecké výhody:
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek
- příspěvek na penzijní spoření
- pravidelné školení odborné způsobilosti
Nástup možný ihned. Mzda: 26 000,- Kč
Kontakt: Strakatý František Ing., tel.: 602 110 241, e-mail:
Místo výkonu práce: Primagra, a.s.. filiálka SEDLČANY, Na Červeném Hrádku č.p. 910, Sedlčany

Informace o společnosti Primagra, a.s.

Primagra, a.s.
Na Červeném Hrádku 910
Sedlčany
26401
IČO: 45148155
aktualizováno před více než 2 roky