Údržbáři/seřizovači - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Kolín

Výroba a provoz / Údržbáři/seřizovači - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost CHOCOLAND a.s.

Místo pracoviště Ovčárecká 305, Kolín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 - 39 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbáři/seřizovači - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Ovčárecká 305, Kolín)

První kontakt:
Ružičková Martina, tel.: 602 267 302, Po - Pá 8 - 11 hod,

Náplň práce:
- zpracování oprav dle požadavků výroby
- preventivní údržba a GO
- příprava strojů na další výrobu a směnu
- seřizování strojů dle momentálních výkonů
- ostatní práce spojené s údržbou strojového parku a firemního zařízení.

Požadujeme:
- ochotu pracovat ve směnném provozu - ranní a odpolední nebo nepřetržitý
- spolehlivost, zodpovědnost, rozhodnost a samostatnost.

Nabízíme:
- stabilní zázemí prosperující české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
- závodní stravování za dotovanou cenu
- zaškolení zkušenými kolegy z oboruo sleva v podnikové prodejně
- sleva v podnikové prodejně
- flexipassy - měsíční příspěvek na kulturu, sport, zdravotní potřeby
- stabilizační příspěvek
- finanční odměnu po 12 měsících ve výši až jedné mzdy.

Nástupní plat s bonusy až 29.000,- Kč a po úplném zaškolení až 39 000,- Kč.

Informace o společnosti CHOCOLAND a.s.

CHOCOLAND a.s.
Ovčárecká 305
Kolín
28002
IČO: 28972503
aktualizováno před asi 2 roky