Skladníci, údrźbáři - kontakt: e-mailem. - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Králův Dvůr

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci, údrźbáři - kontakt: e-mailem. - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost X - Life s.r.o.

Místo pracoviště Králův Dvůr
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci, údrźbáři - kontakt: e-mailem. - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Králův Dvůr)

Náplň práce: manuální práce, kompletace a expedice zakázek dle podkladů z fakturace, příjem/výdej a zaskladnění zboží, občasný rozvoz zboží, inventarizace. obsluha VZT. Pacoviště Králův Dvůr, Hořovice. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, čistý RT, flexibilitu, ŘP sk. B, průkaz VZV, základní znalost PC, praxe v oboru vítána. Nabízíme: stravenky. Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti X - Life s.r.o.

X - Life s.r.o.

Králův Dvůr

IČO: 27132170
aktualizováno před téměř 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz