Úklid a čištění interiéru vozidel - příprava k prodeji - pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu, Tábor

Služby / Úklid a čištění interiéru vozidel - příprava k prodeji - pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

Společnost Andy-auta s.r.o.

Místo pracoviště Vožická 2504, Tábor
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Úklid a čištění interiéru vozidel - příprava k prodeji - pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu (Vožická 2504, Tábor)

Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce: příprava vozů k prodeji a péče o jejich vzhled - kompletní čištění, luxování, leštění, tepování a impregnace interiérů.
Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost a svědomitost, chuť pracovat venku, práce je manuálně náročná, požadujeme výpis z RT.
Nabízíme: práci v prostředí automobilového průmyslu, motivační finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, přátelský pracovní kolektiv
Pracovní doba: PO-PÁ 8:00-17:00 hod.

Životopisy zasílejte pouze e-mailem.
Nástup ihned.

Informace o společnosti Andy-auta s.r.o.

Andy-auta s.r.o.
Vožická 2504
Tábor
39002
IČO: 62522264
aktualizováno před 6 měsíci