Úklid a údržba veřejného prostranství - uklízeči veřejných prostranství, Tišnov

Služby / Úklid a údržba veřejného prostranství - uklízeči veřejných prostranství

Společnost Město Tišnov

Místo pracoviště nám. Míru 111, Tišnov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 750 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Úklid a údržba veřejného prostranství - uklízeči veřejných prostranství (nám. Míru 111, Tišnov)

První kontakt: písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.

MĚSTO TIŠNOV
přijme
pracovníka/pracovnici na

Úklid a údržbu veřejného prostranství

Stručný popis pracovní pozice:
" Řidič motorových vozidel,
" opravárenské a údržbářské práce,
" úklid a údržba veřejných prostranství (udržování pořádku, sečení, zahradnické práce).

Požadavky:
" Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. T výhodou,
" praxe s křovinořezem,
" manuální zručnost, samostatnost, svědomitost,
" dobrý zdravotní stav.

Stručný životopis:
" předejte na podatelnu MěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit do schránky na této budově) nebo
" zašlete na adresu: Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 Tišnov, případně
" na e-mail:
Termín uzávěrky příjmu životopisů: 15.4.2024

V životopise uveďte zejména: jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu, dosažené vzdělání, předchozí praxi a telefonní spojení.

Nabízíme zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna
a program Benefit plus.

Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit tuto výzvu kdykoliv v jejím průběhu.

Informace o společnosti Město Tišnov

Město Tišnov
nám. Míru 111
Tišnov
66601
IČO: 282707
aktualizováno před asi měsícem