Úklid obchodního domu - 130 až 150 kč/hod. (otrokovice) - ostatní uklízeči a pomocníci, Otrokovice

Služby / Úklid obchodního domu - 130 až 150 kč/hod. (otrokovice) - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost ESSAT CZ, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Otrokovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 130 - 150 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Úklid obchodního domu - 130 až 150 kč/hod. (otrokovice) - ostatní uklízeči a pomocníci (Otrokovice)

Náplň práce:

- úklid prodejny
- úklid skladu
- venkovní úklid
- strojní čištění
- úklid sociálního zázemí prodejny

Směny a pracovní doba:

- směny pondělí - neděle (podle rozvrhu směn)
- obchod je otevřen od 06.00 do 22.00 hodin - pracovní doba a délka směny dohodou

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, pečlivost a spolehlivost

Mzda: 130 - 150 Kč/hod.

Vhodné pro invalidní nebo zdravotně znevýhodněné osoby - pro ně máme navíc náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Otrokovice

Informace o společnosti ESSAT CZ, s.r.o.

ESSAT CZ, s.r.o.

Otrokovice

IČO: 27858766
aktualizováno před 5 měsíci