Úklidové práce - uklízeč/ka - dpp - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Rožnov pod Radhoštěm

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Úklidové práce - uklízeč/ka - dpp - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost Gabriela Sváková

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště 1. máje 823, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 125 - 135 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Úklidové práce - uklízeč/ka - dpp - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (1. máje 823, Rožnov pod Radhoštěm)

ÚKLIDOVÉ PRÁCE - UKLÍZEČ/KA - DPP
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Pracovitost, důslednost, poctivost a schopnot pracovat v týmu.
NÁPLŇ PRÁCE: Úklid v čistých kancelářských prostorech zahraniční společnosti.
PRACOVNÍ DOBA: Pracovní úvazek - DPP na 3 dny v týdnu od 15 hod do 17 hod. Dny v týdnu na domluvě
NABÍZÍME: Prémie za dobře odvedenou práci.
PRVNÍ KONTAKT: Své životopisy zasílejte na emailovou adresu:
Ov.e.: 30.9.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti Gabriela Sváková

Gabriela Sváková
1. máje 823
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 5682037
aktualizováno před více než 2 roky