Úklidový/á pracovník/pracovnice - uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních, Pardubice

Zdravotnictví, Služby / Úklidový/á pracovník/pracovnice - uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Společnost ISS International Czech Republic s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště třída Míru 92, Pardubice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Úklidový/á pracovník/pracovnice - uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních (třída Míru 92, Pardubice)

Místo výkonu Pardubice.
NÁSTUP dle dohody.
Práce na HPP nebo DPP.
Hledáme pracovníka(ci) na úklid zdravotnického zařízení. Jste-li zručný(á) a máte chuť pracovat mezi lidmi, ozvěte se nám. Můžeme vám za to nabídnou občasný, dlouhodobý a pravidelný příjem s výplatou vždy do 15. dne následujícího měsíce.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
jedná se o úklid zdravotnického zařízení, zázemí, sociálního zařízení, šaten
POŽADUJEME:
- čistý výpis rejstříku trestů
- chuť pracovat
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- manuální zručnost
NABÍZÍME: - příjemné pracovní prostředí
- možnost přivýdělku a dlouhodobou spolupráci
- kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
- mzda je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
Mzda:
- HPP 18 000 - 22 000 Kč/měs
- DPP 130 - 140 Kč/hod
Zaměstnanecké výhody:
balíček benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, benefitní karta a mnoho další)
Místo vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti ISS International Czech Republic s.r.o.

ISS International Czech Republic s.r.o.
třída Míru 92
Pardubice
53002
IČO: 63990792
aktualizováno před téměř 3 roky