Uklízeč/ka - invalida (ozp) - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech, Praha

Služby / Uklízeč/ka - invalida (ozp) - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Společnost APAP IN s.r.o.

Místo pracoviště K Třebonicům 17, Praha
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 9 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka - invalida (ozp) - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (K Třebonicům 17, Praha)

Martincová Jana, tel.: 602 285 188

Pro OZP (1., 2., 3. stupeň).

Pracovní náplň:
- úklid administrativních a skladových prostor
- možnost úpravy pracovní doby - možnost pracovat jen 4 hodiny/týden až 20 hodin/týden - dle dohody na pracovním pohovoru

Požadujeme:
- pečlivost, pořádkumilovnost, schopnost samostatné práce

Nabízíme:
- pracoviště na Praze 5
- jsme menší firma s 30letou tradicí
- korektní jednání
- hezké pracovní prostředí
- možnost zakoupení obědů ze školní jídelny (polévka + hlavní jídlo) za 80 Kč
- možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny
- možnost úpravy pracovní doby - možnost pracovat jen 4 hodiny/týden až 20 hodin/týden- dle dohody na pracovním pohovoru

Zaměstnanecké výhody: Možnost nákupu zboží za nižší ceny. Možnost zakoupení obědů ze školní jídelny (polévka + hlavní jídlo) za 80 Kč. Možnost úpravy pracovní doby - možnost pracovat jen 4 hodiny/týden až 20 hodin/týden

Informace o společnosti APAP IN s.r.o.

APAP IN s.r.o.
K Třebonicům 17
Praha
15500
IČO: 7368259
aktualizováno před 11 měsíci