Uklízeč/ka - ostatní uklízeči a pomocníci, Ústí nad Orlicí

Služby / Uklízeč/ka - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost Auto Janák s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Královéhradecká 1545, Ústí nad Orlicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka - ostatní uklízeči a pomocníci (Královéhradecká 1545, Ústí nad Orlicí)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- úklid, mytí oken, údržba zeleně vnitřní a venkovní
- starost o odpadové hospodářství
POŽADUJEME: ŘP skupiny B - osobní automobil
PRACOVNÍ DOBA: po-pá, 7-15.30 hod.
NABÍZÍME:
- práci v příjemném prostředí autorizovaného servisu vozů ŠKODA SEAT
- benefity pro stabilní zaměstnance
- možnost zkráceného úvazku, DPP, DPČ
- místo je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 17.00), e-mailem nebo osobně po předchozí telefonické domluvě

Informace o společnosti Auto Janák s.r.o.

Auto Janák s.r.o.
Královéhradecká 1545
Ústí nad Orlicí
56201
IČO: 25961586
aktualizováno před 12 měsíci