Uklízeč/ka - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Střítež

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Uklízeč/ka - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost Generální ředitelství cel

Místo pracoviště Střítež 5, Střítež
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 200 - 17 070 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Střítež 5, Střítež)

Náplň práce:
- běžný úklid v objektu CÚ pro KV, Střítež 5
- komplexní úklid kanceláří
- mytí oken, radiátorů, světel, nábytku, zábradlí, apod.
- denní vynášení odpadkových košů
- kompletní úklid sociálních zařízení včetně dezinfekce

Požadavky: základní vzdělání, trestní bezúhonnost, manuální zručnost, flexibilita, komunikativnost, pečlivost
Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku.

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po-pá od 7:00 do 15:30 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Generální ředitelství cel

Generální ředitelství cel
Střítež 5
Střítež

IČO: 71214011
aktualizováno před téměř 2 roky