Uklízeč /-ka - ozp - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Opava

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Uklízeč /-ka - ozp - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost NIRAK RELAX s.r.o.

Místo pracoviště Husova 307, Opava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 4 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč /-ka - ozp - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Husova 307, Opava)

KO: Ivana Černinová. Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 722 364 391, nebo na e-mail: Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.
Prosíme NECHODIT na pracoviště.

Požadujeme: pečlivost, spolehlivost a smyl pro pořádek.
Náplň práce: Úklid kanceláří, chodby a sociálních místností v prostoru administrativní budovy. Vhodné pro OZP.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti. Úvazek na 8 hodin týdně s pružnou pracovní dobou od 8.00 do 16.00 hod.
Nástup možný IHNED.

Informace o společnosti NIRAK RELAX s.r.o.

NIRAK RELAX s.r.o.
Husova 307
Opava

IČO: 28583205
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Uklízeč /-ka - ozp - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech