Uklízeč/ka - vhodné pro ozz - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů, Rožnov pod Radhoštěm

Výroba a provoz, Služby / Uklízeč/ka - vhodné pro ozz - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Společnost BLANKYT PLUS spol. s r.o.

Místo pracoviště 1. máje 2634, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 120 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka - vhodné pro ozz - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů (1. máje 2634, Rožnov pod Radhoštěm)

NÁPLŇ PRÁCE: úklid administrativních a provozních prostor, vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ).
POŽADUJEME: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zkušenosti s úklidem výhodou.
NABÍZÍME: pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, pracovní doba 7,5 hod denně.
PRVNÍ KONTAKT: na tel. čísle 731 158 527 nebo na email
ov. 22.3.

Informace o společnosti BLANKYT PLUS spol. s r.o.

BLANKYT PLUS spol. s r.o.
1. máje 2634
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 61946508
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Uklízeč/ka - vhodné pro ozz - uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů