Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Praha

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost SVAZ TĚLESNĚ POSTIŽ. ČR

Místo pracoviště Karlínské náměstí 59, Praha
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 6 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Karlínské náměstí 59, Praha)

kontakt Říhová Alena INg., tel.: 736 220 925, e-mail:

Hledáme pracovníka / pracovnici na úklid společných prostor v kancelářské budově. Jedná se převážně o úklid chodeb a sociálních zařízení. Kancelářská budova má 6 pater, úklid by měl probíhat ideálně každý den v ranních nebo večerních hodinách, jde o práci na 2 - 3 hodiny denně.
Hlavní pracovní náplň: vytírání podlah na chodbách, úklid WC, vynášení odpadků z odpadkových košů, doplňování tekutého mýdla, papírových ručníků a toaletního papíru na WC.
Nabízíme: zkrácený pracovní poměr v rozsahu cca 10 hodin týdně, zaměstnání na dohodu o provedení práce, odměnu ve výši 6 000 Kč hrubého měsíčně, práci v příjemném prostředí s dobrou dopravní dostupností na Praze 8 - Karlín, nástup ihned.
Požadujeme: zdravotní způsobilost, smysl pro pořádek, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování.

Kontaktní osobou je Ing. Alena Říhová, která může poskytnout více informací. Kontakt pro zájemce o toto zaměstnání: tel.: 736 220 925, e-mail:

Informace o společnosti SVAZ TĚLESNĚ POSTIŽ. ČR

SVAZ TĚLESNĚ POSTIŽ. ČR
Karlínské náměstí 59
Praha
18600
IČO: 536334
aktualizováno před více než rokem