Uklízeč/uklízečka - brigáda - ostatní uklízeči a pomocníci, Třeboň

Služby / Uklízeč/uklízečka - brigáda - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Lázeňská 1001, Třeboň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 124 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/uklízečka - brigáda - ostatní uklízeči a pomocníci (Lázeňská 1001, Třeboň)

Co Vás čeká?
Úklid prostor saunového a vodního světa a prostor náležících k přidělenému úseku.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené základní vzdělání, věk nad 18 let.
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost.
Schopnost týmové práce.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.
Motivující finanční ohodnocení: hodinovou odměnu ve výši 124 Kč + příplatky za svátky, soboty a neděle.
Zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Těšíme se na Vás!

Informace o společnosti Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
Lázeňská 1001
Třeboň
37901
IČO: 25179896
aktualizováno před 8 měsíci