Uklízečka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních, Karlovy Vary

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby / Uklízečka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Společnost INTER spa service s.r.o.

Místo pracoviště Zahradní 2125, Karlovy Vary
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 000 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízečka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (Zahradní 2125, Karlovy Vary)

Kontakt: Pešková Kateřina, tel.: 353 363 128, e-mail:
Hotel v centru KV přijme uklízečku.
Požadavky:
samostatnost, smysl pro pořádek, časová flexibilita
alespoň minimální praxe vítána
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden, 6.00 - 18.00
Náplň práce:
úklid hotelových prostor (chodby, restaurace, wc, atd.
Nabízíme práci v krásném prostředí a příjemném kolek
po zkušební době strava zdarma, prémie dle Prémiového řádu

Informace o společnosti INTER spa service s.r.o.

INTER spa service s.r.o.
Zahradní 2125
Karlovy Vary
36001
IČO: 26375133
aktualizováno před 7 měsíci