Uklízečka - uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních, Třeboň

Zdravotnictví, Služby / Uklízečka - uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Společnost Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Místo pracoviště Lázeňská 1001, Třeboň
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízečka - uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních (Lázeňská 1001, Třeboň)

Náplň práce:
provádí řádný úklid prostor náležejících k přidělenému úseku.
Požadujeme:
spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost, schopnost týmové práce, vstřícné chování vůči klientům a kolegům, předchozí praxe na obdobné pozici výhodou.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe v oboru, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, odborné vzdělávání, profesní rozvoj, pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 800,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.

Informace o společnosti Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
Lázeňská 1001
Třeboň
37901
IČO: 25179896
aktualizováno před téměř 2 roky