Univerzální pracovník pro technickou kontrolu a dokončovací operace - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti, Přibyslavice

Výroba a provoz / Univerzální pracovník pro technickou kontrolu a dokončovací operace - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Společnost HIATUS CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Petrovická 101, Přibyslavice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Univerzální pracovník pro technickou kontrolu a dokončovací operace - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (Petrovická 101, Přibyslavice)

Hledáme nového, šikovného, klidně i nezkušeného kolegu do našeho týmu.
Z důvodu nutnosti zvedání a přenášení těžkých břemen je práce vhodná pro muže.

Náplň práce:
o Mezioperační kontrola vyrobených dílů na 3D souřadnicovém měřícím stroji (zaškolíme)
o Vstupní kontrola nakoupeného materiálu nebo dílů z kooperací
o Výstupní kontrola
o Příprava dílů pro měření (odjehlování, čistění atd.)
o Ruční dokončování dílů (odjehlování, čistění, leštění, balení atd.)
o Práce v jednosměnném provozu (pondělí až pátek)

Požadavky:
o Obsluha souřadnicového měřícího stroje (po zaškolení)
o Základní orientace ve strojírenských výkresech
o Manuální zručnost
o Pečlivost a zodpovědnost
o Komunikace

Nabízíme:
o Práce v jednosměnném provozu
o Důkladné zaškolení a podpora při zapracování

Hrubá měsíční mzda 30000,- - 35000,- v závislosti na praxi, zkušenostech.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti HIATUS CZ, s.r.o.

HIATUS CZ, s.r.o.
Petrovická 101
Přibyslavice
67521
IČO: 25563335
aktualizováno před více než 2 roky