Vědečtí pracovníci/postdoktorandi/vědečtí asistenti - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v geologických a příbuzných oborech, Praha

Věda a výzkum / Vědečtí pracovníci/postdoktorandi/vědečtí asistenti - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v geologických a příbuzných oborech

Společnost Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v.v.i.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště V Holešovičkách 94, Praha
Minimální vzdělání VŠ Doktorské (vědecká výchova)
Výše ohodnocení 22 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Vědečtí pracovníci/postdoktorandi/vědečtí asistenti - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v geologických a příbuzných oborech (V Holešovičkách 94, Praha)

Kontakt: Burdová Kateřina Bc, e-mail:

Náplň práce: Provádění a vyhodnocování laboratorních experimentů na různých přístrojích pro měření fyzikálních vlastností hornin (jednoosá zkouška, triaxiální zkouška, fracture toughness, měření a analýza akustických emisí apod.)Výzkum a vývoj nových měřících postupů a metod v rámci zaměření laboratoře. Provádění standardizovaných geotechnických zkoušek hornin
Co očekáváme: Ph.D. přírodovědného nebo technického směru, Zkušenosti s laboratorními měřeními fyzikálních vlastností hornin, Znalost inženýrskogeologických a geotech.nických metod, Zkušenosti s odběrem a přípravou vzorků hornin, Znalost anglického jazyka alespoň na úrovní B1, Základní znalost programování (MatLab, apod.),-technické založení a mechanická zručnost, Ochota učit se novým věcem, Aktivní publikační činnost
Co nabízíme:
Práci s unikátními přístroji a technologiemi příjemném kolektivu, Možnost realizace vlastních nápadů a myšlenek, Flexibilní úvazek 50-100 %, Pružná pracovní doba, Mzdové zařazení dle řádu ÚSMH AVČR, v.v.i.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, sick day, příspěvěk na stravu

Informace o společnosti Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v.v.i.

Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v.v.i.
V Holešovičkách 94
Praha
18200
IČO: 67985891
aktualizováno před 7 měsíci