Vedoucí autorizovaného servisu - specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech, Dobroměřice

Výroba a provoz / Vedoucí autorizovaného servisu - specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech

Společnost ŽÁČEK AG s.r.o.

Místo pracoviště 5. května 429, Dobroměřice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí autorizovaného servisu - specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech (5. května 429, Dobroměřice)

místo výkonu práce: 5.května 429 Dobroměřice
FFirma zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky MASSEY FERGUSON přijme na HPP - Vedoucího autorizovaného servisu-
Náplň práce:
- vedení týmu servisních mechaniků
- příjem a výdej strojů
- řešení záruční i pozáruční opravy strojů, komunikace s pojišťovnou
- udržování vztahů se zákazníky
- vyhledávání náhradních dílů a příslušenství - orientace v náhradních dílech
- úzká a aktivní spolupráce s ostatními členy oddělení (sklad náhradních dílů, prodej)
Požadujeme
- zkušenost v oblasti vedení lidí (manažerské dovednosti)
- technické znalosti z oboru
- aktivní přístup k práci, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zájem o novinky v oboru
- dynamickou osobnost, příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení
- znalost AJ nebo NJ jazyka výhodou
- řidičský průkaz skupiny B, vítáno T
- dobrou znalost práce na počítači - MS Office (Word, Outlook)
- trestní bezúhonnost
Nabízíme
- silné zázemí stabilní a prosperující společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
- seriózní jednání
- zajímavou práci v rozrůstajícím se kolektivu, příjemné pracovní prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení, základní mzda + prémie v závislosti na pracovních výkonech
Nástupní plat od 30 000,- Kč dle praxe a zkušeností + prémie v závislosti na pracovních výkonech
V případě, že Vás oslovila tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na uvedený e-mail:
*Vážení uchazeči, pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení.

Informace o společnosti ŽÁČEK AG s.r.o.

ŽÁČEK AG s.r.o.
5. května 429
Dobroměřice
44001
IČO: 27271510
aktualizováno před více než rokem