Vedoucí centra duševního zdraví - řídící pracovníci v oblasti ambulantních a terénních sociálních služeb (kromě péče o seniory), Strakonice

Zdravotnictví, Management / Vedoucí centra duševního zdraví - řídící pracovníci v oblasti ambulantních a terénních sociálních služeb (kromě péče o seniory)

Společnost FOKUS - Písek, z.ú.

Místo pracoviště Lidická 1081, Strakonice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí centra duševního zdraví - řídící pracovníci v oblasti ambulantních a terénních sociálních služeb (kromě péče o seniory) (Lidická 1081, Strakonice)

Pro naši pobočku ve Strakonicích hledáme kvalifikovaného odborníka na pozici Vedoucí Centra duševního zdraví Strakonice.
Co požadujeme:
- VŠ, minimálně vyšší odborné vzdělání sociálního nebo zdravotnického zaměření
- organizační schopnosti
- schopnost vést multidisciplinární tým
- znalost problematiky poskytování sociálních a zdravotních služeb
- vysokou míru empatie, samostatnosti a zodpovědnosti
- flexibilita
- schopnost zvládat stresové situace a pozitivní myšlení
- praxe s cílovou skupinou naší organizace výhodou
Náplň práce:
- řízení a metodické vedení pracovníků v sociální i zdravotní části CDZ Strakonice
- vedení evidenčního systému HIPPO
- personalistika (docházka, zástupnost)
- vedení porad CDZ Strakonice
- účast na supervizích a dalším vzdělávání
- spolupráce při tvorbě a revizi standardů kvality poskytování sociální péče a zdravotních služeb v CDZ Strakonice
- zabezpečení odborných podkladů pro připravované a realizované projekty
- propagace organizace, realizace odborných přednášek
Co nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
- nástupní mzda od 45.000 Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení)

Zasílání životopisů, motivačních dopisů a veškeré další informace podá Mgr. Veronika Švarcová, tel. 774483769, e-mail:
Datum a přesné místo výběrového řízení bude upřesněno.

Informace o společnosti FOKUS - Písek, z.ú.

FOKUS - Písek, z.ú.
Lidická 1081
Strakonice
38601
IČO: 26538776
aktualizováno před asi rokem