Vedoucí dobrovolnického centra - vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Děčín

Výroba a provoz / Vedoucí dobrovolnického centra - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Společnost Slunečnice, z.s.

Místo pracoviště Hudečkova 664, Děčín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí dobrovolnického centra - vedoucí provozu v ostatních zařízeních (Hudečkova 664, Děčín)

Místo výkonu práce:
Hudečkova č.p. 664/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

NABÍZÍME:
- Pracovní úvazek: plný úvazek, hlavní pracovní poměr
- Pružnou pracovní dobu
- Nástupní hrubá mzda od: 23.000,-
- Práci v příjemném kolektivu a prostředí
- Nástup: leden 2022

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Vedení dobrovolnického centra v souladu se zákonem o dobrovolnictví (Zákon o dobrovolnické službě č. 1928/2002 Sb. v platném znění), včetně administrativní agendy spojené s dobrovolnickou činností
- Přímá práce s dobrovolníky (nábor, proškolování, vedení, kontrola, aj.)
- Koordinace dobrovolníků do organizací poskytujících sociální služby v Děčíně
- Osvětová činnost - besedy na školách, veřejné akce na podporu dobrovolnictví
- PR dobrovolnického centra, mediální aktivity
- Realizace projektů a přeshraniční spolupráce
- Součinnost s ostatními neziskovými organizacemi v Děčíně, s magistrátem Města Děčín a s Regionálním dobrovolnickým centrem v Ústí nad Labem

POŽADUJEME:
- Minimálně středoškolské vzdělání a ochotu k dalšímu sebevzdělávání
- Osobní zralost, zodpovědnost, kreativitu, komunikační dovednosti, empatii
- Organizační dovednosti, schopnost spolupráce v týmu
- Motivace pro práci s lidmi všeho věku i hendikepu
- Vlastní zkušenost s dobrovolnictvím
- Počítačová gramotnost
- Znalost anglického či německého jazyka
- ŘP sk. B
Výhodou je vzdělání v oblasti sociálních služeb / sociální práce.

Nabízíme:
- Vánoční týden dovolené navíc
- Pravidelné supervize, podporu sebevzdělávání

Kontakt: Šárka Zimová Dostálová, ředitelka Slunečnice, z.s., e-mail:

Informace o společnosti Slunečnice, z.s.

Slunečnice, z.s.
Hudečkova 664
Děčín
40502
IČO: 68455429
aktualizováno před více než 2 roky