Vedoucí domu kultury - vedoucí ostatních úředníků, Letohrad

Administrativa, Management / Vedoucí domu kultury - vedoucí ostatních úředníků

Společnost KULTURNÍ CENTRUM LETOHRAD

Místo pracoviště Družstevní 597, Letohrad
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí domu kultury - vedoucí ostatních úředníků (Družstevní 597, Letohrad)

Ředitelka příspěvkové organizace Kulturní centrum Letohrad vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí domu kultury. Uzávěrka přihlášek je 31. března 2023. Výběrové řízení proběhne v dubnu 2023.

Do nově otevřeného domu kultury v Letohradě hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici vedoucí.

Náplň práce
" Vedení domu kultury, logistické dělení služeb mezi kolegy
" Produkce - příprava programové skladby, objednávky divadel, koncertů, kin a dalších akcí
" Organizování kulturních akcí
" Příprava smluv
" Korigování pronájmů prostor
" Příprava podkladů pro účetnictví, podkladů pro měsíční vyúčtování DPH
" Propagace, marketing
" Vedení statistik, příprava podkladů pro výroční zprávu
" Spolupráce s ředitelkou organizace

Požadujeme
" SŠ s maturitou nebo VŠ
" Časová flexibilita, psychická odolnost
" Vynikající organizační, komunikační a prezentační dovednosti
" Schopnost vést, motivovat a vyjednávat
" Kulturní rozhled
" Dobrá znalost ČJ a znalost cizího jazyka
" Chuť do práce, kreativitu, nadšení pro kulturu
" Velmi dobrá znalost práce s PC
" Profesionální a příjemné vystupování, loajalita, spolehlivost
" Řidičský průkaz skupiny B
" Bezúhonnost

Výhodou
" Ekonomické a právní povědomí v oblasti příspěvkových organizací
" Ovládání grafických programů na tvorbu plakátů a propagačních materiálů
" Praxe v oboru, praktické zkušenosti z pořádání kulturních akcí

Nabízíme
" Práce na hlavní pracovní poměr
" Nástup cca červenec 2023
" Odpovídající platové ohodnocení, zařazení dle tabulek
" 5 týdnů dovolené
" Služební telefon
" Příspěvek na obědy a penzijní spoření
" Příjemné pracovní prostředí v nově rekonstruovaném domě kultury
" Zajímavá a kreativní práce
" Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Přihlášky do výběrového řízení musí obsahovat:
" Jméno, příjmení, titul, státní příslušnost, místo narození, číslo OP
" Strukturovaný životopis
" Motivační dopis
" Výpis z rejstříku trestů ne starší než tři měsíce
" Kontaktní údaje - adresa, telefon, e-mail
" Ověřená kopie nejvyššího dosaženého vzdělání

Přihlášky pošlete písemně na adresu: Kulturní centrum Letohrad, Václavské nám. 77, 561 51 Letohrad, na obálce uveďte "K rukám ředitelky, NEOTVÍRAT"
Uzávěrka přihlášek: 31. 3. 2023
Termín výběrového řízení: duben 2023 - přihlášení obdrží pozvánku s přesným datem a časem.
Výsledky výběrového řízení obdrží zájemci písemně do konce dubna 2023.

Další informace:
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče a výběrové řízení kdykoli bez udání důvodů zrušit. Uchazeč nese náklady, které mu ve výběrovém řízení vznikly. Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji. Po skončení výběrového řízení budou neúspěšným uchazečům vráceny přílohy zaslané s přihláškou do výběrového řízení. V případě, že se zásilka vrátí jako nedoručená, budou všechny dokumenty uchazeče skartovány.

Bližší informace podá ředitelka organizace Mgr. Dagmar Bednářová, 465 622 255, 770 105 881.

Informace o společnosti KULTURNÍ CENTRUM LETOHRAD

KULTURNÍ CENTRUM LETOHRAD
Družstevní 597
Letohrad
56151
IČO: 70964891
aktualizováno před asi rokem