Vedoucí kvality výroby - řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso), Batelov

Výroba a provoz, Administrativa, Management / Vedoucí kvality výroby - řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

Společnost MOTORPAL, a.s.

Místo pracoviště Tovární 157, Batelov
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí kvality výroby - řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso) (Tovární 157, Batelov)

Pracovní náplň:
- řízení týmu kontrolorů v rámci lokality Batelov
- provádí kontrolní činnost v oblasti kvality (metrologie, vstupní kontrola, výrobkový audit)
- vyprácovávání a vyhodnocování rozborů o technické úrovni a kvalitě výrobků
- analyzování reklamací
- spolupracování na nápravných opatřeních, změnových řízeních a odchylkových řízeních
- provádění externího a interního vzorkování
- spolupracování na stanovení cílů pro zvyšování kvality
Požadavky:
- SŠ s maturitou technického zaměření (strojírenství, kvalita metrologie)
- všeobecné technické znalosti
- orientace v technických výkresech a technických normách
- znalosti a praxe v oblasti kvality, znalosti metrologie
- zkušenosti s používáním měřidel a ve strojírenství
Nabízíme:
- důkladné zaškolení nově nastupujících pracovníků
První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po-pá 8:00-12:00.

Informace o společnosti MOTORPAL, a.s.

MOTORPAL, a.s.
Tovární 157
Batelov
58851
IČO: 27622819
aktualizováno před asi 2 roky