Vedoucí maloobchodní prodejny - eshopu - prodavači potravinářského zboží, Krnov

Obchod a cestovní ruch / Vedoucí maloobchodní prodejny - eshopu - prodavači potravinářského zboží

Společnost DMHERMES TRADE s.r.o.

Místo pracoviště Jungmannova 299, Krnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí maloobchodní prodejny - eshopu - prodavači potravinářského zboží (Jungmannova 299, Krnov)

místo výkonu práce : Krnov, Jungmannova 299/2
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání nebo výuční list, praxe v oboru vítána, znalost práce na PC (kancelářské programy),znalost anglického jazyka výhodou, trestní bezúhonnost, nutný potravinářský průkaz
Náplň práce: prodej v maloobchodní prodejně, příprava zásilek e-shopu, naskladňování a vyskladňování zboží, vedení a údržba prodejny, fakturace a vyskladňování e-shopu, podpora prodejního teamu
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, pravidelnou pracovní dobu, hrubá mzda 20.000 + prémiová složka až 7 000,- dle dosažených výsledků, příspěvek na stravu, možnost zvýhodněných nákupů ve firemní prodejně.
Profesní životopis zasílat výhradně na e-mail:
Z : 19.1.2022

Informace o společnosti DMHERMES TRADE s.r.o.

DMHERMES TRADE s.r.o.
Jungmannova 299
Krnov
79401
IČO: 29455791
aktualizováno před více než 2 roky