Vedoucí obchodního oddělení - řídící pracovníci v oblasti obchodu, Šumperk

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí obchodního oddělení - řídící pracovníci v oblasti obchodu

Společnost Divadlo Šumperk, s.r.o.

Místo pracoviště Komenského 312, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí obchodního oddělení - řídící pracovníci v oblasti obchodu (Komenského 312, Šumperk)

Náplň:
- Plánování a organizování veškerých obchodních aktivit divadla
- Koordinace propagačních činností divadla a správa webových stránek
- Koordinace činnosti pokladních, uvaděček a šatnářek
- Vypracování měsíčních hracích plánů
- Koordinace prodeje vstupenek a předplatného, komunikace se zákazníky
- Organizace zájezdových představení a realizace hostujících inscenací a další různorodé činnosti

Požadujeme:
- Výborná znalost práce na PC (Word, Excel)
- Velmi dobré organizační, řídící a komunikační schopnosti
- Min. SŠ vzdělání
- Zájem a orientaci v oblasti kultury
- Časovou flexibilitu, samostatnost a zvládání zátěžových situací
Pracovní doba: nástup mezi 7-8.00, konec mezi 15:30-16:30. 13. mzda, týden dovolené navíc, příspěvek na stravné. Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti Divadlo Šumperk, s.r.o.

Divadlo Šumperk, s.r.o.
Komenského 312
Šumperk
78701
IČO: 25875906
aktualizováno před více než 2 roky