Vedoucí obchodního oddělení - úředníci jinde neuvedení, Stříbro

Administrativa / Vedoucí obchodního oddělení - úředníci jinde neuvedení

Společnost Anton Clemens s.r.o.

Místo pracoviště Milíkov 42, Stříbro
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí obchodního oddělení - úředníci jinde neuvedení (Milíkov 42, Stříbro)

Nabízíme
- práci v malém přátelském kolektivu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
- férové jednání, korektní a lidský přístup
- dobré finanční ohodnocení a dovolenou navíc
- možnost osobního rozvoje a seberealizace, pravidelná školení a kurzy
- firemní automobil, telefon, notebook a příspěvek na stravování

Pracovní náplň
- vybudování obchodního oddělení a jeho integrace do struktur společnosti
- určování obchodních strategií, výběr produků a vytváření portfolia
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče zákazníky i dodavatele
- podílení se na řízení a rozvoji společnosti, kooperace napříč odděleními
- určování a plnění cílů, řešení kolizí, vyhledávání slabých míst a aktivní řešení problémů
- spolupráce při vývoji nových produktů
- rozvoj a vzdělávání sebe i školení firmeních zaměstnanců
- pravidelné reportování vedení společnosti

Požadujeme
- technické myšlení a schopnost se učit - nutnost vyznat se ve výrobních technologiích, materiálech a produktech
- prokazatelnou praxy a zkušenosti na obdobné pozici
- solidní a reprezentativní vystupování, výtečné komunikační a prezentační dovednosti
- analytické a logické uvažování, týmového ducha, cílevědomost, nadšení a tah na branku
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, přátelské a slušné chování
- znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni
- IT gramotnost, znalost MS-Office a ERP, řidičské oprávnění skupiny B

Informace o společnosti Anton Clemens s.r.o.

Anton Clemens s.r.o.
Milíkov 42
Stříbro
34901
IČO: 28047125
aktualizováno před více než 2 roky