Vedoucí odboru investic - stavební inženýři přípravy a realizace investic, Brno

Stavebnictví / Vedoucí odboru investic - stavební inženýři přípravy a realizace investic

Společnost Teplárny Brno, a.s.

Místo pracoviště Špitálka 253, Brno
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí odboru investic - stavební inženýři přípravy a realizace investic (Špitálka 253, Brno)

Požadavky:
" VŠ v technickém oboru (fakulta strojní, stavební, elektro).
" 5 roků praxe v oboru energetika a teplárenství výhodou
" 5 roků praxe v investiční výstavbě a ve vedoucí pozici.
" Manažerské zkušenosti z projektového řízení výhodou.
" Komplexní přehled o energetickém trhu v ČR a orientace v energetické legislativě výhodou.
" Komplexní znalost stavebního práva.
" Základní právní povědomí, komplexní přehled o legislativě z oblasti energetiky, stavebnictví (TZB, inženýrské stavby), BOZP atd.
" Základní znalost cenotvorby nákladů staveb / rozpočtování (cenové soustavy URS, RTS) výhodou.
" Znalosti v oboru ekonomika, plánování investic a oprav.
" Účast na projektech spolufinancovaných z finančních zdrojů ČR / EU (dotace) výhodou.
" Velmi dobrá znalost práce s PC (Outlook, Word, Excel, MS Project).
" Autorizace ČKAIT (IT00, TT00/IE01/IE02, TE03, IP00,TP00, SP00) výhodou.
" Odpovědnost, spolehlivost, důslednost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita.
" Předpoklady pro vedení týmu pracovníků, smysl pro týmovou práci.
" Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič.
" Výpis z trestního rejstříku (ne starší než 3 měsíce).
" Motivační dopis.

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
" Vede odbor investic, kontroluje činnost pracovníků odboru investic.
" Je odpovědný/ná za naplnění investiční politiky společnosti v rozsahu delegované pravomoci.
" Vede jednání s orgány veřejné správy v rozsahu delegované pravomoci.
" Odpovídá za návrh věcného a finančního plánu investic, oprav a údržby a jeho změny
" Odpovídá za realizaci investičních projektů společnosti, vyhodnocení a kontrolu investičních akcí kontroluje přípravu a průběh akcí, přejímacích řízení, kolaudace staveb, aktivací (uvedení do základních prostředků) a archivace zajišťovaných investičním odborem společnosti.
" Kontroluje naplňování obchodních smluv.
" Připravuje podklady pro poradu vedení a představenstvo společnosti.
" Odpovídá za zpracování zpráv o realizaci investiční výstavby (CAPEX) a plánovaných oprav (OPEX) a zpracování podkladů do statistických výkazů.
" Odpovídá za evidenci plánu a čerpání finančních prostředků na jednotlivé akce, kontrolu čerpání nákladů, kontrolu souladu čerpání finančních prostředků s uzavřenými dodavatelskými smlouvami, včetně reportů.
" Odpovídá za evidenci a likvidaci dodavatelských faktur za realizaci akcí, kontrolu věcné správnosti dodavatelské faktury z hlediska daňového dokladu a souladu s dodavatelskou smlouvou, zatřídění dokončených investičních akcí do majetku podniku.
" Odpovídá za dodržování ustanovení obecně závazných technických a bezpečnostních předpisů a vnitřních předpisů společnosti.

Nabízíme:
" Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,…)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
" Možnost využití firemního bytu

Nástup do pracovního poměru ihned nebo dle dohody na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců - je vyžadováno z důvodu spočívajícího v povaze práce) předejte nejpozději do 27. 01. 2022 do 12:00. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s.
Odpovězte na inzerci elektronicky přes inzertní portál nebo odpovědní formulář na www.teplarny.cz sekce kariéra nebo v pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 12.00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00. Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplár

Informace o společnosti Teplárny Brno, a.s.

Teplárny Brno, a.s.
Špitálka 253
Brno
60200
IČO: 46347534
aktualizováno před více než 2 roky