Vedoucí oddělení it - řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností, Ostrava

Informační technologie, Management / Vedoucí oddělení it - řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Společnost Scenario s.r.o.

Místo pracoviště Pohraniční 1435, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí oddělení it - řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností (Pohraniční 1435, Ostrava)

1. kontakt e-mailem:

Baví Vás práce s lidmi?
Baví Vás obor IT?
Jste komunikativní a cílevědomá(y)

Pokud ANO, tak Vás rádi přivítáme v týmu Scenario na pozici vedoucí oddělení IT. Zašlete nám svoje CV ještě dnes na

Náplň práce:
- vedení menšího kolektivu obchodních a produktových manažerů
- vedení vlastní obchodní nebo produktové agendy

Požadujeme:
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- komunikativnost a velmi dobré vyjadřovací schopnosti
- zkušenost s obchodem nebo znalosti IT

Nabízíme:
- kompletní zaškolení doprovázené adaptačním plánem
- práci na HPP na dobu neurčitou
- proaktivní pracovní kolektiv s možností seberealizace
- zajímavé finanční ohodnocení spojené s provizemi ze zisku
- standardní vybavení pro práci (mobilní telefon, notebook)
- vzdělávání v oboru
- možnost Home Office
- možnost kariérního růstu

Zaměstnanecké výhody: notebook a telefon k soukromému využití

Nástup ihned.

Informace o společnosti Scenario s.r.o.

Scenario s.r.o.
Pohraniční 1435
Ostrava
70300
IČO: 29462177
aktualizováno před asi 2 roky