Vedoucí oddělení regionálního rozvoje odboru územního plánování a regionálního rozvoje - vedoucí ostatních úředníků, Chrudim

Administrativa, Management / Vedoucí oddělení regionálního rozvoje odboru územního plánování a regionálního rozvoje - vedoucí ostatních úředníků

Společnost Město Chrudim

Místo pracoviště Resselovo náměstí 77, Chrudim
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 25 280 - 37 710 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí oddělení regionálního rozvoje odboru územního plánování a regionálního rozvoje - vedoucí ostatních úředníků (Resselovo náměstí 77, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Vede oddělení regionálního rozvoje a odpovídá za jeho činnost, zejména: přípravu, koordinaci a realizaci strategických dokumentů města, koordinaci činnosti jednotlivých odborů úřadu na úseku strategického plánování, přípravu a tvorbu koncepcí regionálního rozvoje, regionální politiky, aktivní účast v procesech strategického a prostorového plánování na území mikroregionů, Pardubického kraje i Hradecko, pardubické aglomerace, přípravu žádostí o dotace a následnou administraci dotovaných projektů v realizaci a udržitelnosti v jednotlivých programech státní podpory, realizovaných prostřednictvím operačních programů EU, státního rozpočtu a státních fondů a rozpočtu Pardubického kraje, řízení energetického manažera města, prezentaci průmyslových zón města potencionálním investorům, správu Fondu obnovy majetku a správu městského informačního systému, agendu sociálních pohřbů
POŽADAVKY: vzdělání vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření nebo v oboru regionální rozvoj, rozvoj lidských zdrojů, projektové a finanční řízení, právo, veřejná správa a regionální ekonomika; základní orientace v platném znění právních předpisů z oblasti veřejné správy: zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, zákon č. 248/2000 Sb., o podpoře regionálního rozvoje, zákon č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole; výborná znalost práce na PC (samozřejmostí je znalost operačního systému MS Windows, software MS Office, práce s GIS); minimálně 5 let praxe v přípravě a administraci projektů a v čerpání dotací z fondů EU a jiných zdrojů; organizační, komunikační a prezentační dovednosti, umění jednat s lidmi, schopnost samostatného rozhodování a vysokého pracovního nasazení, zvládání konfliktních situaci, časová flexibilita, ochota k dalšímu vzdělávání; řidičský průkaz skupiny B, nutnost řídit služební vozidlo

Přihlášku s připojenými doklady je možno podávat v písemné podobě do 27. 3. 2023 a to, buď osobně vedoucí Odboru kanceláře tajemníka (budova Městského úřadu Chrudim, Pardubické ul. 67, I. patro, kancelář č. 240) nebo formou poštovní zásilky (na obálku uveďte "Výběrové řízení - vedoucí odd. regionálního rozvoje") na adresu: Městský úřad Chrudim Ing. Jitka Kandusová vedoucí Odboru kanceláře tajemníka Resselovo nám. 77 537 16 Chrudim
Vzor přihlášky je zveřejněn na webové stránce města www.chrudim.eu. Při podání přihlášky prostřednictvím pošty se za datum doručení přihlášky považuje datum uvedené na podacím razítku pošty. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Přihlášky nelze zasílat elektronickou poštou.

Informace o společnosti Město Chrudim

Město Chrudim
Resselovo náměstí 77
Chrudim
53701
IČO: 270211
aktualizováno před asi rokem