Vedoucí oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti, poradenství a dalšího vzdělávání - úředníci jinde neuvedení, Mladá Boleslav

Administrativa / Vedoucí oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti, poradenství a dalšího vzdělávání - úředníci jinde neuvedení

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Jaselská 292, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 25 280 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti, poradenství a dalšího vzdělávání - úředníci jinde neuvedení (Jaselská 292, Mladá Boleslav)

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště Mladá Boleslav
Hlavní náplň činnosti:
Koordinace a usměrňování v jednotlivých oborech činnosti úřadů práce (zprostředkování zaměstnání, evidence a podpory v nezaměstnanosti, poradenství) ve vymezené územní působnosti
Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu.
- výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické komunikace
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup 1. ledna 2023
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti, nejdéle však na dobu 1 roku.
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 28. listopadu 2022 včetně na e-mailovou adresu:

Více informací na https://www.uradprace.cz/web/cz/-/vedouci-oddeleni-zprostredkovani-evidence-a-pvn-poradenstvi-a-dalsiho-vzdelavani-kop-mlada-boleslav-id-11009286-28-11-2022

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Jaselská 292
Mladá Boleslav
29301
IČO: 72496991
aktualizováno před 10 měsíci