Vedoucí pracovníci hw&fw vývoje - ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje, Zlín

Věda a výzkum, Management / Vedoucí pracovníci hw&fw vývoje - ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje

Společnost MGM COMPRO s.r.o.

Místo pracoviště Růžová 307, Zlín
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 60 000 - 90 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí pracovníci hw&fw vývoje - ostatní řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje (Růžová 307, Zlín)

Nástup možný IHNED

V rámci projektů interního i zákaznického vývoje elektroniky budete manažersky zajišťovat dohled nad jednotlivými týmy HW&FW vývojářů a realizací těchto projektů.
Pokud Vám záleží na tom, co děláte, máte rádi, když za sebou ihned vidíte výsledky Vaší práce, tak jste tu správně.
Pracovní náplň:
" komunikace s týmem vývojářů, organizace a dohled nad termíny a plnění vývojových projektů
" komunikace s výrobními techniky při hledání optimálního řešení a postupů
" dohled nad kompletací vývojové a výrobní dokumentace (manuály, postupy, interní zprávy)
" dohled nad včasným plněním plánu interního a zákaznického vývoje
" administrace spojená s jednotlivými projekty
" pravidelný reporting plnění plánů
Co od Vás očekáváme?
" VŠ / SŠ vzdělání
" znalost angličtiny, úroveň B2 (popř. B1 + můžeme zajistit kurzy dovzdělání)
" profesionální a příjemné vystupování
" lidský přístup a vědět, kdy převzít iniciativu
" umět zapojit vyjednávací dovednosti
" schopnost motivovat tým a jít osobním příkladem
" pečlivost, samostatnost, kreativita, vlastní invence a zodpovědnost
" znalost MS Office, hodí se i znalost práce se systémy projektového řízení
" velkou výhodou je praxe na obdobné pozici, ale není podmínkou

Co za to nabízíme
" schopných manažerů si velmi vážíme, proto u nás kromě odpovídajících peněz a dalších výhod získáte i prostor pro osobní růst. Chceme, abyste u nás zůstali co nejdéle. A spokojeni.
" velmi zajímavé platové ohodnocení dle výkonu - k fixnímu platu i provize z úspěšně realizovaných projektů. Neexistuje žádný strop!
" vybavíme Vás mobilním telefonem i notebookem, popř. služebním vozem
" přispějeme Vám na stravu
" rádi se budeme podílet i na vašem jazykovém či dalším odborném vzdělání - školení, konference, workshopy apod.
Navštivte náš web (www.mgm-compro.com) a přečtěte si o našich partnerech a projektech, popřípadě nám kdykoliv zavolejte na 577 001 350.
Pošlete nám Vaše CV a pojďme se domluvit na osobní schůzce, kde si navzájem ukážeme více. Těšíme se na Vás!

Informace o společnosti MGM COMPRO s.r.o.

MGM COMPRO s.r.o.
Růžová 307
Zlín
76302
IČO: 3093212
aktualizováno před asi rokem