*vedoucí prodejny a nákupu - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Velké Meziříčí

Obchod a cestovní ruch, Management / *vedoucí prodejny a nákupu - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost AUTOCOLOR DS s.r.o.

Místo pracoviště Třebíčská 474, Velké Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 44 000 - 80 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *vedoucí prodejny a nákupu - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Třebíčská 474, Velké Meziříčí)

Náplň práce

Provozní a organizační vedení prodejny.
Personální zabezpečení - nábor, plánování docházky, kontrola práce, zpětná vazba, bezpečnost, dodržování Zákoníku práce apod.
Předávání znalostí a dohled nad rozvojem odborných znalostí svých podřízených.
Zodpovědnost za chod a ekonomické ukazatele prodejny.
Jednání s dodavateli, nákup zboží - udržování optimální skladové zásoby.
Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům.
Vyřizování reklamací a stížností zákazníků.
Podílet se na všech provozních činnostech na prodejně.
Pravidelný reporting vedení společnosti.

Očekáváme od Vás

Zkušenost s vedením menšího týmu a prodejny.
Alespoň základní znalosti sortimentu barvy-laky.
Obchodní duch a manažerské schopnosti.
Výbornou komunikační zdatnost.
Příjemné a vstřícné jednání se zákazníky i kolegy.
Spolehlivost a zodpovědný přístup.
Znalost práce na PC (plánování docházky, objednávky, příjem, komunikace).
Chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem.

Nabízíme Vám

Fixní mzdu a dosažitelné měsíční bonusy.
Výrazné slevy na náš sortiment.
Příspěvek na stravu až 2700 Kč.
Odměny za životní a firemní jubilea.
Sick days 5 dnů.
Vzdělávací kurzy, školení.
Firemní akce.
Maximální podporu tvého nadřízeného nejen v době adaptace.

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AUTOCOLOR DS s.r.o.

AUTOCOLOR DS s.r.o.
Třebíčská 474
Velké Meziříčí
59401
IČO: 28298624
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici *vedoucí prodejny a nákupu - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Třebíčská 474 474